Movies
Ratings
1926
The Tree of LifeRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Me and MeRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
Song to SongRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5