Movies
Ratings
642
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 3.0