Series
Ratings
30
Tale of ArangRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0