Movies
Ratings
23
SunnyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5