Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Run to the WestRated ★ 2.5
LoveSickRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0