Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5