Series
Ratings
156
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.0