Titles you rated
- Master So Dragon Subduing Palms 2Rated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 5.0- 荒漠游侠Rated ★ 3.5
- Fight for the Token: The Secret WomanRated ★ 4.5
The Legend of The Condor Heroes: The Dragon TamerRated ★ 4.5
Dragon MasterRated ★ 3.5
DragonRated ★ 4.5- The AssassinRated ★ 4.5
Legend of Zhao YunRated ★ 3.5- SAKRARated ★ 4.5
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu Wing ChunRated ★ 3.5
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 3.0- Phoenix Sky FiveRated ★ 3.0
Tiger HunterRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 4.5
SwordsmanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0