Series
Ratings
120
HyoukaRated ★ 4.0
World on FireRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.5
Call the MidwifeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
VictoriaRated ★ 4.5
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
Vanity FairRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The HourRated ★ 5.0