Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Secret(working title)Rated ★ 2.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
- The MatchRated ★ 4.0
- Mickey 17Rated ★ 3.0
- The FallRated ★ 4.5
- The SubstanceRated ★ 4.0
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
- BlondeRated ★ 2.5
- Knives OutRated ★ 4.0
- Small Things Like TheseRated ★ 3.5
- The MatrixRated ★ 4.0
- WickedRated ★ 4.0
- AnoraRated ★ 3.5
- The Story of Qiu JuRated ★ 3.5
- Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
- Alien: RomulusRated ★ 3.5
- Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
- Perfect DaysRated ★ 4.5
- The Zone of InterestRated ★ 5.0