Series
Ratings
337- AemaRated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 4.0
- The Crown Season 6Rated ★ 5.0
- The Crown Season 5Rated ★ 4.5
- Culinary Class WarsRated ★ 4.0
- The Perfect CoupleRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- One DayRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Dragon TalesRated ★ 3.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5