Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0