Titles you rated
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.0
Flowers for My LifeRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5- Thunder Store 2Rated ★ 3.5
Thunder StoreRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
Birth SecretRated ★ 3.5- Into the SunlightRated ★ 3.5