Movies
Ratings
216
Big FishRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0