Movies
Ratings
124
The Hot ChickRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
UndisputedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5