Series
Ratings
61
Three BrothersRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5