Movies
Ratings
175
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 4.0