Titles you rated
- SkinsRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0