Titles you rated
The Wind RisesRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
MomoRated ★ 4.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0