Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 1.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Just DanceRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
SarazanmaiRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0