Series
Ratings
30
Oh My VenusRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5