Movies
Ratings
15
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0