Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5