Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Wayward PinesRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 1.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5