Movies
Ratings
71
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0