Series
Ratings
100
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
 
AnnaRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5