Titles you rated
Sweet 18Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0