Movies
Ratings
316
Drive My CarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0
Things to ComeRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0