Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0