Series
Ratings
57
KiddingRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.0
The IT CrowdRated ★ 3.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5