Movies
Ratings
250
Art of FightingRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
The Secret ScandalRated ★ 2.0
CrossingRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
OasisRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 4.0