Titles you rated
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5