Movies
Ratings
173
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0