Titles you rated
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5