Titles you rated
AdriftRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5