Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5