Movies
Ratings
602
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.5