Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5