Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0- Food ChainRated ★ 1.0
The LiarRated ★ 1.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
Henri HenriRated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Snow PathsRated ★ 1.0
FluRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0