Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0