Movies
Ratings
107
Django UnchainedRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5