Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Police Story 2Rated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 1.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0