Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5