Series
Ratings
41
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0