Movies
Ratings
236
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Being GoodRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0