Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5