Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Battlefield EarthRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.0
The NestRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 1.5
CarsRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0- City of DamnationRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 1.5
National SecurityRated ★ 3.5