Titles you rated
CloverfieldRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DreddRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0