Series
Ratings
50
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.5