Series
Ratings
13
My MisterRated ★ 0.5
紙の月Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0